Parafia \ Intencje

INTENCJE MSZALNE

19-25.11.2017

NIEDZIELA, 19.11.2017 - XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

      8:00    † Irena Grzanowicz (3 pp.)
    10:00    † Stanisław i Stanisława Zdanowscy.
    10:00    † R-ce Wiktoria i Antoni Kopeccy (30 rocz. śm.), oraz za rodzeństwo: Tadeusz, Jan, Kazimierz i Barbara i Józef.
    11:30    † Eugeniusz Woroniecki, Ewa Masternak oraz Antoni i Józefa Woronieccy, Anna i Wacław Szymczakowie.
    11:30    † Cecylia Godula – Lemanowicz (z okazji imienin).
    13:00    † Aleksander Chełstowski (2 rocz. śm.).
    13:00    † R-ce Teresa i Stanisław Łomiccy (intencja dzieci z rodzinami).
    13:00    Za parafian.   
    18:00    † Zdzisław Sawicki (10 pp.).

PONIEDZIAŁEK, 20.11.2017 - w
spomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera

      9:00    O Boże błogosławieństwo dla Kamila i Pauliny.   
    18:00    † Bronisława i Tadeusz Lisowscy, Władysława i Stanisław, Mieczysław Sobocińscy.

WTOREK, 21.11.2017 - wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny

      9:00    † Halina Browarska (pp.).   
    18:00    † Sabina Szatkowska (5 pp.).

ŚRODA, 22.11.2017 - wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy 

      9:00    † Anna Mączyńska (2 pp.).   
    18:00    O Boże błogosławieństwo dla Kamila i Wiktorii.
    18:00    † Stanisław Wiśniewski, za rodzinę Wiśniewskich, rodzinę Bieleckich, rodzinę Nesków, rodzinę Melków, rodzinę Mazurków, Franciszek Jesionek, Franciszek Chojecki, Tadeusz Neska, Tomasz Mazurek

CZWARTEK, 23.11.2017   

      9:00    † Stanisława Ciszewska (5 rocz. śm.).
    18:00    O nawrócenie, obfitość Bożych łask i Bożą miłość dla Jarosława.

PIĄTEK, 24.11.2017 - wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera, i Towarzyszy

      9:00    Za dusze w czyśćcu cierpiące.   
    18:00    † Wiesław Gut (1 pp.).
    18:00    † Krystian Zawadzki (11 pp.).

SOBOTA, 25.11.2017   

       9:00   Msza św. na rozpoczęcie sympozjum Akcji Katolickiej - przewodniczy bp Mirosław Milewski
      9:00    † Irena Tłuchowska (1 rocz. śm.). – intencja od Barbary.
      9:00    † Lech Jakubiak (11 pp.).
      9:00    † Waleria Budek (miesiąc po śmierci).   
    18:00    † Halina Jakubowska (1 pp.).