Parafia \ Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XVI NIEDZIELA ZWYKŁA
20 LIPCA 2014 R.

 

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary złożone na tacę, które w całości przeznaczone są na potrzeby remontowe w naszej Katedrze.

2. Zachęcamy do wzięcia udziału w 33. Pieszej Pielgrzymce Diecezji Płockiej na Jasną Górę, która tradycyjnie wyruszy z naszej Katedry 6 sierpnia. Pielgrzymka to niezwykłe i niezapomniane rekolekcje w drodze, czas spotkania z Bogiem i
drugim człowiekiem. Zaproszenie kierujemy zwłaszcza do osób młodych. Więcej inf. na stronie www.pielgrzymka.com Zapraszamy też do zapisywania się w kancelarii parafialnej na pielgrzymkę duchową.

3. Wzorem lat ubiegłych, codziennie w trakcie trwania pielgrzymki będą się odbywały w naszej Katedrze Apele Jasnogórskie w łączności z pielgrzymami pieszymi. Zapraszamy od 6 sierpnia na godz. 20:30. (do potwierdzenia)

4. W tym tygodniu, w piątek przypada wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców, dlatego w przyszłą niedzielę, wzorem lat ubiegłych, po wszystkich Mszach św. odbędzie się błogosławieństwo pojazdów mechanicznych.

5. Polecamy nowy numer "Gościa Niedzielnego".

6. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje i urlopy życzymy Bożego błogosławieństwa, szczęśliwej podróży i wspaniałej pogody. Witamy również i pozdrawiamy wszystkich turystów, pielgrzymów i gości przybywających w te dni do naszej Bazyliki Katedralnej.