Parafia \ Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

19 KWIETNIA 2015 R.

1. Serdeczne dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę, które w całości przeznaczone są na prace remontowe w naszej Katedrze.

2. Dziś po Mszy św. o godz. 11:30 spotkanie dla dzieci i rodziców przed I Komunią Świętą, a po Mszy św. o godz. 18:00 spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.

3. W najbliższy wtorek, 21 kwietnia o godz.11:00 odbędzie się w naszej Katedrze Msza św. koncelebrowana przez delegację biskupów z Litwy, Łotwy i Białorusi. Wspomniani biskupi będą w najbliższych dniach przebywali z wizytą w diecezji płockiej. Mszy św. będzie przewodniczył Ks. Biskup Piotr Libera, a kazanie wygłosi Ks. Arcybiskup Zbigniew Stankiewicz z Rygi.

4. W najbliższą sobotę, 25 kwietnia o godz. 10:30 odbędzie się w naszej Katedrze Msza św. z okazji 25-lecia Caritas Diecezji Płockiej. Będzie jej przewodniczył Ks. Biskup Piotr Libera.

5. Polecamy nowy numer "Gościa Niedzielnego".

6. Zaproszenie do składania ofert -  Zamówienie realizowane w ramach projektu pt. „Renowacja wieży północnej (XVI-XX w.) Bazyliki Katedralnej w Płocku” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego - kliknij tutaj.