Parafia \ Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

XX NIEDZIELA ZWYKŁA 

17 SIERPNIA 2014 R. 

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary składane na tacę, które w całości są przeznaczone na prace remontowe w naszej Katedrze. 

2. W najbliższą sobotę, 23 sierpnia wyruszy VI Piesza Pielgrzymka z Płocka do Słupna - miejsca internowania bł. abp. Antoniego Juliana Nowowiejskiego. Początek pielgrzymki o godz. 8:50 pod pomnikiem św. Jana Pawła II przy naszej Katedrze, zakończenie Mszą św. o godz. 13:30 w Słupnie pod przewodnictwem Ks. Biskupa Romana Marcinkowskiego. Zgłoszenia w biurze Akcji Katolickiej Diecezji Płockiej (ul. Tumska 3). Więcej inf. na stronie internetowej naszej Parafii. 

3. W przyszłą niedzielę, 24 sierpnia w Mszy św. o godz. 11:30 wezmą udział uczestnicy III Vistula Folk Festival. Po Mszy św. odbędzie się barwny korowód uczestników na Stary Rynek. 

4. Polecamy nowy numer "Gościa Niedzielnego" w którym znajdują się informacje na temat pielgrzymki Ojca Świętego Franciszka do Korei Południowej. 

5. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje i urlopy życzymy Bożego błogosławieństwa, szczęśliwej podróży i dobrej pogody. Witamy również i pozdrawiamy wszystkich turystów, pielgrzymów i gości przybywających w te dni do naszej Bazyliki Katedralnej.